رئیس پلیس آگاهی استان قم از کشف قابل توجهی انواع اموال مسروقه و دستگیری باند ۴ نفره سارقان منازل که سر دسته این باند در ۷ شهر بزرگ تحت تعقیب بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۹۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷ 10 June 2023

به گزارش تابناک قم، جعفر عباسعلی‌پور در تشریح گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام یکسری اقدامات پلیسی متوجه شدند بخش عمده ای از سرقت منازل توسط سارقان غیر بومی با استفاده از خودروهای تندرو و با بهره گیری از پلاک های مسروقه یا جعلی در قالب گروه های سه تا  چهار نفره با پوشش های معین به مقابل منازل شکات مراجعه،پس از حصول اطمینان از عدم حضور مالباختگان در منازل به طرق مختلف وارد ساختمان شده و مبادرت به سرقت اموال با ارزش همچون طلاجات و وجوه نقد و گاهاً سرقت گاوصندوق ها می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم اضافه کرد: نهایتاً با اولین تماس  از یک مالباخته با مرکز فوریت های پلیسی  مبنی بر سرقت از منزل وی سریعاً نزدیکترین واحد تخصصی از تیم مبارزه با سرقت از منازل به محل اعزام و پس از شناسایی و تعقیب متهمان موفق به دستگیری هر چهار نفر سرنشین خودرو شدند.

وی با اشاره به اینکه سر دسته باند مذکور در شهرهای همدان،اصفهان،سمنان،کاشان،تهران،گیلان و اراک تحت تعقیب بوده است،بیان کرد: در بازرسی از خودرو متهمان، مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از جمله طلاجات، فرش ابریشم، ادکلن های مسروقه، مقداری ظروف مسی، مکمل های غذایی، البسه،ابراز آلات تخریب درب های ورودی (انبرقفلی و پیچ گوشتی و تالیور ) کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم بیان کرد: در نهایت متهمان که به ۱۰ فقره سرقت از منازل در سطح شهر قم اعتراف کردند به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار