مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای:
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم با اشاره به آخرین وضعیت کامیون ها در قم گفت: در حال حاضر از مجموع بیش از سه هزار کامیون در استان ، 25 مورد آنها فرسوده بوده و تنها تا پایان سال جاری حق فعالیت و جابجایی بار را دارند.
آسمان استان قم، امروز چهار شنبه، دوم اسفند ماه ۱۳۹۶ ابری است.
جمع آوری روزانه 56 تن پسماند خشک در قم/خرید و فروش پسماند جرم است
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم:
روزانه 750 تن زباله در قم جمع آوری می‌شود که از این مقدار، 56 تن پسماند خشک است. خرید و فروش پسماند در جامعه جرم است و این امر قابل پیگیری در مراجع قضایی است. امسال حدود 280 نفر دوره گرد را در قم جمع آوری کرده‌ایم که از این تعداد 70 نفر برای همکاری در حوزه پسماند معرفی شدند.
وقتی دختری روسری خود را سرچوب می کند و می چرخاند، می خواهد به نظام دهن کجی کند
آیت الله مکارم شیرازی:
امروز مسئله حجاب از صورت یک حکم فردی اسلام بیرون آمده و به نظام جمهوری اسلامی گره خورده و لذا دشمن معتقد است اگر آن را متزلزل کند ۵۰ درصد نظام ضعیف می شود. وقتی دختری روسری خود را سرچوب می کند و می چرخاند و می خواهد به نظام دهن کجی کند برخورد با او نهی از منکر است.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم:
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان بانوان در منطقه 6 قم تا پايان سال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در قم برگزار شد.
آیت الله مکارم شیرازی:
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اگر حجاب برداشته شود منشأ مفاسد عظیمی در جامعه می‌شود، گفت: دشمن معتقد است اگر حجاب را متزلزل کند نظام ضعیف می‌شود.
آیت الله مکارم شیرازی:
آیت الله مکارم شیرازی گفت:متاسفانه امروز از زندگی ساده خبری نیست، بلکه بعضی برای جمع آوری پول و زندگی پر زرق و برق با هم مسابقه می گذارند.
مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در بیوت مراجع عظام تقلید برگزار و همچنین دسته عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) با حضور آیات وحید‌خراسانی و صافی‌گلپایگانی از مراجع عظام تقلید در قم برپا شد.
در سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام (س) رقم خورد
شهر قم و بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت در سالروز وفات حضرت فاطمه(س) غرق در ماتم و عزا شده است.
صفحه  از ۷۰۳