رئیس هیات بوکس استان قم گفت: مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان بوکس کشورمان از ۳ تا ۵ خرداد با حضور بیش از 80 ورزشکار به میزبانی قم برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۰۶۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۴ 23 May 2023

به گزارش تابناک قم، مجید عباس‌زاده امروز در گفت‌وگویی طی سخنانی اظهار کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان بوکس کشورمان جهت حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۲۳ قزاقستان، بنابه‌ تصمیم فدراسیون از ۳ تا ۵ خردادماه به میزبانی استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مسابقات بیش از ۸۰ بوکسور از سراسر ایران شرکت می‌کنند، از استان قم نیز با توجه به میزبان بودنمان ۶ ورزشکار حضور پیدا خواهند کرد.

رئیس هیات بوکس استان قم درخصوص وضعیت آمادگی بوکسورهای قمی در این مسابقات گفت: در این رده سنی وضعیت خوبی نسبت به جوانان و بزرگسالان داریم، ورزشکارانی که در این رده مشغول به فعالیت هستند از رده نونهالان توسط مربیان ما پرورش یافته‌اند.

وی ادامه داد: باتوجه به این آمادگی اطمینان داریم که نمایندگانی از قم در مسابقات آسیایی قزاقستان تیم ملی کشورمان را همراهی می‌کنند.

عباس‌زاده با اشاره به برگزاری فستیوال بوکسورهای خردسال که در اسفند‌ماه ۱۴۰۱ به میزبانی قم برگزار شده بود، خاطرنشان کرد: این مسابقات با حضور ۲۵۰ بوکسور خردسال به میزبانی استان قم برگزار شد، هدف از برگزاری فستیوال این بود که خردسالان عزیز تشویق به ورزش و ادامه فعالیت‌های خود شوند.

رئیس هیات بوکس استان قم در پایان با اشاره به برگزاری انتخابات فدراسیون ابراز کرد: فدراسیون بوکس کشورمان درحال حاضر توسط سرپرست اداره می‌شود، امیدوارم وزارت ورزش و جوانان هرچه سریع‌تر انتخابات را برگزار کند تا سکان‌دار قطعی فدراسیون انتخاب شود.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار