معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران خبر داد
معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران از پیش بینی تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائران در مسجد مقدس جمکران همزمان با ایام نوروز خبر داد و گفت: شبستان های مسجد مقدس جمکران برای استراحت زائران آماده شده است.
کد خبر: ۱۰۹۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۰ 19 March 2023

به گزارش تابناک قم، ابراهیم صدوقی با اشاره حضور گسترده زائران و منتظران در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران گفت: امیدواریم نوروز بتوانیم با برنامه ریزی های لازم و همکاری دستگاه های استانی میزبانی شایسته ای از زائران به عمل آوریم.

وی با بیان اینکه فضای شبستان امام حسن عسکری(ع) به وسعت 7 هزار مترمربع به استراحت خواهران اختصاص یافته است، اظهار کرد: دیگر شبستان های مسجد مقدس جمکران نیز برای استراحت برادران آماده شده است.

معاون خدمات زائران مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه مواکب مسجد مقدس جمکران به صورت شبانه روزی در باب الرضا، باب الشهادت و باب المعصومه مستقر خواهند بود، گفت: برای اسکان خانواده ها در چادر پارکینگ شماره 4 مسجد مقدس جمکران مشخص شده و از استقرار چادر در دیگر پارکینگ ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی با توجه به همزمانی ایام ماه مبارک رمضان با نوروز گفت: قطعا مسافران و زائران شئون این مکان مقدس را رعایت خواهند کرد.

صدوقی با اشاره به اینکه در ایام نوروز برنامه های متنوع فرهنگی با رویکرد مهدویت و انتظار در مسجدمقدس جمکران به اجرا در خواهد آمد، بیان کرد: انتظار داریم دستگاه های اجرایی و کمیته امداد و درمان استان در ایام نوروز همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم خدمات مناسبی را به زائران ارائه کنیم.

وی در خصوص برگزاری مراسم تحویل سال نیز اظهار کرد: مراسم تحویل سال در صحن جامع امام مهدی(عج) برگزار خواهد شد و البته شرایط آب و هوایی نیز در این خصوص مد نظر قرار خواهد گرفت.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار