فعالیت اماکن ورزشی قم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از یکم خردادماه از سر گرفته می شود.
کد خبر: ۹۶۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹ 20 May 2021

به گزارش تابناک قم، رسول منعم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: تمام اماکن ورزشی استان قم اعم از اماکن سرپوشیده و رو باز از شنبه ۱ خرداد ماه  با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  مجاز به فعالیت خواهند بود.

وی افزود: به منظور حمایت و تدوام فعالیت‌های جامعه‌ ورزشی استان به موجب ابلاغ مصوبه جدید کشوری مقرر گردید، اماکن ورزشی با حداکثر ۳۰ نفر و با رعایت دستورالعمل های های بهداشتی مجاز به فعالیت خواهند بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به این که تغییر گروه بندی اماکن ورزشی از گروه ۳ به گروه ۲ در جهت  پیگیری‌های مکرر حضوری و کتبی از مراجع استانی و کشوری، همچنان درخواست اداره کل ورزش و جوانان استان قم بوده است، افزود: این درخواست در دستور کار ستاد کرونا در ورزش خواهد ماند و پیگیری‌های لازم در این زمینه نیز اعمال خواهد شد.

وی با تاکید بر بازرسی‌های مداوم از اماکن ورزشی استان  ادامه داد: از مسئولین هیئت‌های ورزشی نسبت به ارائه گزارش دوره‌ای از وضعیت باشگاه‌های مرتبط با آن رشته ورزشی در خواست دارم اقدامات لازم را انجام دهند تا نظارت این اداره کل بر آن اماکن کارآمدتر گردد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار