ئیس ستاد انتخابات استان قم بابیان اینکه مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در استان قم تدارک دیده‌شده است، گفت: به شهروندان این قول را می‌دهیم که شعب اخذ رای ازنظر بهداشتی بسیار امن خواهد بود.
کد خبر: ۹۶۵۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸ 19 May 2021

به گزارش تابناک قم، بیژن سلیمان پور معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان شامگاه سه‌شنبه پس از جلسه ستاد انتخابات استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جلسه ستاد انتخابات قم با حضور مسئولین بهداشتی استان برگزار شد.

وی افزود: این جلسه به‌منظور برنامه‌ریزی در راستای تأمین حداکثر دستورالعمل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت رای دهندگان برگزار و تصمیمات مناسبی اتخاذ شد و به شهروندان عزیز این قول را می‌دهیم که مسائل بهداشتی به‌خوبی رعایت شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم بابیان اینکه تعداد شعب اخذ رای برای رفاه حال شهروندان افزایش پیداکرده است، بیان کرد: این اقدام به این منظور انجام می‌شود تا دسترسی به شعب اخذ با ازدحام کمتر شکل بگیرد همچنین چیدمان صندوق‌های رای به‌گونه‌ای خواهد بود که ازدحام جمعیت شکل نگیرد.

سلیمان پور عنوان کرد: پیش از آغاز اخذ رای بهداشت کامل در محل صندوق ایجاد می‌شود و از اقلام بهداشتی استفاده می‌شود و همه نظراتی که تیم بهداشتی استان بیان کردند موردتوجه قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان قم ادامه داد: این توفیق ما است که به مردم این قول را می‌دهیم که شعب اخذ رای ازنظر بهداشتی بسیار امن خواهد بود، انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و خبرگان رهبری در قم برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم با مسئولین ستاد نامزدهای انتخابات صحبت کرده و موازین شرعی و اخلاقی یادآوری شود و در این عرصه رقابتی شاهد حضور پرشور مردم و نشاط ملی باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم خاطرنشان کرد: باید شرایط مطلوب برای حضور همه سلایق و اظهارنظر مردم و نامزدها در انتخابات شکل بگیرد، یک ماه مانده به‌روز انتخابات با هماهنگی که میان هیئت اجرایی و نظارت و بازرسی وجود دارد همه مقدمات برای برگزاری انتخابات پرشور در استان قم تدارک دیده است و انشاالله شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات 28 خرداد باشیم.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار