کریمی از آتش سوزی در یک کارگاه شارژ و توزیع سیلندر گاز مایع در بلوار یادگار امام (ره) خبر داد.
کد خبر: ۹۶۴۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲ 18 May 2021

به گزارش تابناک قم، حمید کریمی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه صبح سه شنبه در ساعت ۷ و ۱۶ دقیقه، متأسفانه حادثه آتش سوزی و انفجار کارگاه شارژ و توزیع سیلندر گاز مایع رخ داد، گفت: این حادثه در انتهای بلوار یادگار امام رخ داد و خوشبختانه مصدوم و تلفاتی در پی نداشت.

کریمی با اشاره به اینکه ۵۰ آتش نشان در محل این حادثه جهت امداد رسانی حضور داشتند، افزود: این آتش نشان‌ها در قالب ۸ واحد عملیاتی، ۶ واحد پشتیبانی و یک واحد نجات، در یک عملیات ۴۰ دقیقه‌ای این حریق را مهار کردند.

وی ادامه داد: بر اساس انفجار سیلندرهای گاز و پرتاب آن به فواصل دورتر ضمن اطفاء حریق باید ایمن‌سازی محل نیز انجام‌شده و مأموران آتش‌نشانی در حال بررسی محل حادثه هستند،صدای انفجار به حدی بود که در بخش غربی شهر قم همه مردم را در خانه هایشان وحشت زده کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه با توجه به اینکه سیلندر‌های گاز مایع در زمان انفجار حدود ۱۰۰ متر پرتاب می‌شدند، ادامه داد: گروهی از آتش نشانان مشغول اطفا و گروهی دیگر از پرتاب و انفجار بیشتر این کپسول‌ها جلوگیری می‌کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار