بیاتی گفت:به تعدادی از باشگاه های ورزشی که اقدام به پخش تصاویر و فیلم‌های نامتعارف کرده‌اند، تذکر داده شد.
کد خبر: ۹۶۴۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ 17 May 2021

به گزارش تابناک قم، کمیته رسیدگی به وضعیت باشگاه‌های متخلف ورزشی با حضور رسول منعم ،مدیر کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد و وضعیت مربیان، ورزشکاران و مدیران باشگاه‌های ورزشی که در فضای مجازی اقدام به پخش تصاویر و فیلم‌های نامناسب مغایر با قوانین و شرع اسلام کرده‌اند، بررسی شد.

علی بیاتی مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان قم در حاشیه این جلسه اظهار کرد: پس از تذکرات به تعدادی از ورزشکاران، مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی، صفحات مجازی نامناسب که متعلق به نامبردگان است کنترل و مدیریت شده، اما دائما نیاز به رسیدگی، کنترل و رصد است.

وی اضافه کرد: در این جلسه مصوب شد که تمام مسائل حقوقی مربوط به مربیان متخلف در فضای مجازی در مرحله نخست متوجه مدیران اماکن باشد و در صورت رعایت نکردن مصوبه، اداره کل ورزش و جوانان اقدام به پلمب باشگاه ورزشی از طریق مراجع ذی‌صلاح خواهد کرد.

مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: باشگاه‌های ورزشی اجازه ندارند از مربیانی که فاقد کارت مربیگری و هویت هستند استفاده کنند، همچنین مدیران باشگاه‌ها موظفند از رزومه مربیانی که به کارگیری می‌کنند مطلع باشند و در صورت مشاهد هرگونه تخلف آن‌ها در فضای مجازی این افراد را به عنوان نیروی کاری در باشگاه و اماکن ورزشی به کار نگیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار