معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم:
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم گفت: طرح «نماد» یا نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان بعد از امتحانات تحصیلی در قم اجرایی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۸۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۹ 26 May 2024

به گزارش تابناک قم، سعید کاویانی در حاشیه افتتاح پروژه‌های ورزشی شهرداری قم اظهار کرد: پر کردن اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه امر به ورزش، امربه‌معروف است افزود: اجرای پروژه‌های زیرساختی در حوزه ورزش در بوستان‌های شهر قم سهم بسزایی در افزایش سرمایه‌های اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت و از طرفی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم افزایش و ارتقای آگاهی شهروندان با توجه به اهمیت اوقات و فراغت را رویکرد حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: برنامه‌ریزی لازم انجام‌شده تا بعد از امتحانات تحصیلی با گسترش طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان) اقدامات مؤثری در این حوزه انجام دهیم. کاویانی با اشاره به افتتاح مجموعه سایت ورزشی بوستان خضر نبی (ع) خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی توسط کارگروه‌های حوزه پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی با اداره کل ورزش و جوانان استان قم پیش‌بینی‌شده و اکنون در حال اجرا است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار