رئیس پلیس آگاهی استان قم از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای سیم و کابل اداره برق و کشف ۳۳ فقره پرونده در این رابطه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۷۶۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۴ 20 May 2024

به گزارش تابناک قم، سرهنگ جعفر عباسعلی پور در گفت و گویی افزود: با توجه افزایش وقوع سرقت های سیم و کابل هوایی اداره برق در سطح شهر قم و اهمیت موضوع بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرارگرفت.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان و نیز انجام تحقیقات گسترده پلیسی، ۲ نفر از سارقان در این خصوص شناسایی و مشخص شد یکی از سارقان با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید در محل های خلوت و فاقد دوربین اقدام به سرقت کابل برق می کند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با هماهنگی و تعامل مطلوب با دستگاه قضایی استان و بررسی های صورت گرفته، سه نفر از سارقان شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

عباسعلی پور اضافه کرد: با توجه به اهمیت موضوع و کشف مقادیر قابل توجهی سیم و کابل برق، تلاش کارآگاهان در خصوص شناسایی مالخران احتمالی این پرونده ادامه داشت که درنهایت ۲ نفر از مالخران نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در بازجویی های پلیسی به عمل آمده از متهمان با توجه به ارائه مدارک و مستندات موجود، به ۳۳ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار