مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: ۷۲۵۶ واحد مسکونی و قطعه زمین در سفر رئیس جمهور به متقاضیان واگذار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۵۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱ 08 May 2024

به گزارش تابناک قم، حسین زنجیرانی فراهانی اظهار داشت: دور دوم سفر رییس جمهور به استان قم پنج شنبه بیستم اردیبهشت ماه انجام می شود که مجموعه دستگاه عضو شورای هماهنگی استان آمادگی خود را برای برگزاری مراسم ها از جمله افتتاحیه و بازدید ها اعلام می کند.

وی افزود: در جریان این سفر که مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی نیز حضور دارد محور بزرگراهی قم- کهک به طول 17 کیلومتر به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

زنجیرانی گفت: واگذاری 7256 واحد مسکونی و قطعه زمین و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم شهرک پرنیان قم از دیگر برنامه های این اداره کل خواهد بود.

وی به واگذاری زمین در قانون جوانی جمعیت اشاره کرد و توضیح داد: یک هزار قطعه زمین ذیل قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به متقاضیان واگذار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قم عنوان کرد: میز خدمت پاسخگویی به درخواست ها، سوالات و ابهامات همشهریان قمی در حوزه های ماموریتی و وظایف وزارت راه و شهرسازی از روز چهارشنبه در باغ موزه دفاع مقدس قم واقع در میدان مفید دایر خواهد بود.

وی افزود: مردم می توانند از ساعت هشت الی 18 در روزهای چهارشنبه تا جمعه در این مکان حضور یابند تا بتوانند بی واسطه با مسئولین ارشد وزارت راه و شهرسازی و معاونین وزیر به گفتگو بپردازند و مشکلات خود را در این حوزه پیگیری کنند.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار