رئیس ستاد ملی دهه کرامت:
حجت الاسلام المسلمین خداداده با اشاره به اینکه امسال مردمی‌سازی جشن‌ها در اولویت قرار دارد، گفت: حجم برنامه‌های فرهنگی و هنری که امسال برنامه‌ریزی شده است با سال‌های گذشته قابل مقایسه نیست.
کد خبر: ۱۱۶۴۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۵ 30 April 2024

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام والمسلمین کمال خداداده در نشست دهه کرامت که در سالن جلسات آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار شد، گفت: خوشبختانه در استان قم موضوع دهه کرامت با قوت درحال پیگیری است و بعضا اتفاقاتی که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) رقم می‌خورد در سطح ملی و جریان آفرین است.

وی با اشاره به اینکه تلاش داریم در دهه کرامت یک جریان بزرگ ملی را راه‌اندازی کنیم، افزود: چنین جریان‌هایی ذائقه فرهنگی و معرفتی انسان را تامین می‌کنند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه موقعیت‌های تبلیغی محدود است، عنوان کرد: باید تلاش کنیم در این فرصت‌ها مردم با اعتاب مقدسه ارتباط برقرار کنند.

وی با اشاره به اینکه امسال مردمی‌سازی جشن‌ها در اولویت قرار دارد، خاطرنشان کرد: حجم برنامه‌های فرهنگی و هنری که امسال برنامه‌ریزی شده است با سال‌های گذشته قابل مقایسه نیست.

خداداده با بیان اینکه دشمن گذرگاه‌های فرهنگی جامعه ما را هدف قرار داده است، تصریح کرد: یکی از نقاطی که مورد حمله دشمن قرار دارد، تمدن خانواده در جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه در زندگی حضرت فاطمه معصومه(س) عشق به برادر و خانواده تجلی پیدا می‌کند، یادآور شد: ترویج این مسائل و مباحث در چنین شرایطی بسیار اثرگذار خواهد بود.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه رابطه عاشقانه دو برادر را باید در جامعه به تصویر بکشیم، گفت: باید رابطه فرزندان موسی بن جعفر(ع) را در جامعه به عنوان الگو معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه دهه کرامت بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) است، افزود: کانون‌های فرهنگی و مساجد به عنوان دستیاران فرهنگی تمام تلاش و توان خود را برای احیای امر خانواده به کار خواهد گرفت.

خداداده در پایان تاکید کرد: طمع دشمن به خانواده و فرهنگ جمهوری اسلامی ایران با تلاش مجاهدانه نقش بر آب خواهد شد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار