فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه پلیس این استان در ایام‌ عید نوروز در آماده باش کامل است، گفت: سطح آمادگی و فعالیت میدانی فرماندهی انتظامی قم همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی بیشتر از گذشته خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۵۹۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱ 17 March 2024

به گزارش تابناک قم، سردار سید محمدرضا میرحیدری روز یکشنبه در دوازدهیمن جلسه شورای اداری قم در سالن کرامت استانداری قم، افزود: تعطیلات نوروز همواره فرصتی برای طمع ورزی سارقان است، از این رو از مدیران دستگاه‌های اجرایی درخواست می‌شود نسبت به آموزش متولیان اهتمام لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی همچنین نسبت به ایجاد ایمنی و بهسازی لازم تجهیزات رها شده خود در محیط اداره های دولتی‌ مانند پست‌های برق، آب و گاز توجه لازم را داشته باشند.

قم در رتبه دوم کاهش جرم و سرقت

وی همچنین با اشاره به کاهش نرخ جرایم خشن و سرقت، خاطرنشان کرد: استان قم در رتبه دوم کاهش جرم و سرقت طی سال جاری در سطح کشور قرار گرفته است.

میرحیدری بیان کرد: طی سال‌جاری شاهد همکاری و هم افزایی خوبی بین مجموعه دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان بودیم که نتیجه آن در بهبود بسیاری از جرایم و تخلفات در استان قم مشهود است.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: با تدابیر استاندار قم، شاهد همدلی و تعامل بسیار مطلوبی در بین نهادهای نظامی و امنیتی با دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان هستیم.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار