مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان:
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم گفت: با توجه به گسترش حجم سرمایه‌گذاری و اقدام‌های انجام شده برای تسهیل و افزایش ظرفیت تولید در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، تا یک سال‌آینده حداقل یک‌هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی جدید در واحدهای صنعتی این منطقه ایجاد خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۲۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷ 05 September 2023

به گزارش تابناک قم، محمود داودآبادی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت، اظهار کرد: گسترش سرمایه‌گذاری و اشتغال رویکرد اصلی فعالیت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان است و در همین راستا بستری فراهم شده تا مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این مجموعه در همه روزهای سال حتی روزهای تعطیل برای پیگیری کارهای خود به مدیران منطقه دسترسی داشته باشند.

وی با اشاره به تفاهم و تعامل ایجاد شده در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در راستای توسعه اقتصاد استان و کشور ، افزود: این ارتباط دوسویه میان تولیدکنندگان و مدیران موجب شده‌ تا این منطقه در کانون توجه سرمایه‌گذاران قرار گیرد و روز به روز شاهد استقبال بیشتر ایشان برای راه اندازی واحد صنعتی در این منطقه باشیم.

وی ادامه داد: یکی از بخش‌های محوری مورد توجه در فرآیند توسعه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، گسترش فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در این منطقه است که به همین منظور تسهیلات خوبی برای تخصیص زمین رایگان در منطقه به بهره‌برداران این شرکت‌ها نیز درنظر گرفته‌ شده‌است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم افزود: بیش از ۲هزار ۵۰۰ نوع محصول متنوع در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی، مشتقات نفتی و قطعات فلزی در این منطقه تولید و بخشی از آن به کشورهای هدف صادر می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری موجود در این منطقه ویژه در راستای تسهیل صادرات برنامه ریزی شده و با توجه به نیاز بازارهای کشورهای اطراف به کالاهای متعدد و مناسب سازی هزینه‌های تمام شده کالاهای تولیدی در این منطقه، فرصتی مناسب برای سرمایه گذارانی که محصولات صادرات محور تولید می‌کنند، در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان فراهم شده‌است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار