استاندار قم با صدور دستورهای لازم جهت تسریع در تحویل به موقع واحدهای مسکونی به متقاضیان گفت: در دولت سیزدهم عملیات احداث پنج‌هزارو۳۰۰ واحد مسکونی در قم کلید خورده‌است.
کد خبر: ۱۰۳۵۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹ 20 March 2022

 به گزارش تابناک قم، سید محمدتقی شاهچراغی با حضور در منطقه پردیسان از سه طرح مسکن ۲۷ هکتاری با ظرفیت یکهزار و ۷۰۰ واحد مسکونی، زیتون ۶ با ۱۸۰ واحد و همچنین طرح ۱۷ هکتاری محله ۱۰ با هزار و ۳۴۰ واحد مسکونی بازدید کرد.

استاندار قم در این بازدید ضمن صدور دستورهای لازم جهت تسریع در تکمیل و تحویل به موقع واحد های مسکونی مذکور به متقاضیان گفت: خوشبختانه در دولت جدید، ساخت پنج هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در استان قم کلید خورده است.

شاهچراغی با تاکید بر تلاش برای سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی طرح‌های مسکن استان گفت: با هماهنگی‌های بیشتر بین اداره‌ها و نهادهای متولی و رفع موانع موجود، درصدد تحقق این مهم و انجام کامل تعهدهای استان در ساخت مسکن و مطابق برنامه‌های دولت هستیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با همت و تلاش جهادی دستگاه‌های مسول و کمک خیران، گام‌های بلندی در زمینه احداث مسکن و رفع دغدغه‌های اقشار بدون سرپناه به‌ویژه جوانان و محرومان برداشته شود.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار