فرمانده ناجا:
اگر ممانعتی از حضور در کنسرت ها و ورزشگاه ها انجام می دهیم بر اساس وظیفه ذاتی و شرعی ماست چرا که در کشوری اسلامی هستیم و پاسداری از ارزش ها وظیفه ذاتی ما برشمرده می شود.
کد خبر: ۴۷۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶ 13 June 2015
به گزارش تابناک قم، سردار حسین اشتری صبح امروز در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به سه موضوعی که در در انتصاب وی از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گرفته بود اظهار کرد: در این خصوص کارگروهی تشکیل شده است و تلاش می‌کنیم که نسبت به اجرای ماموریت‌های مشخص شده در این حکم توجه لازم را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تدبیر رهبر انقلاب اسلامی بر این است که از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم و با توجه به رهنمودهای مراجع تقلید و حمایت هایی که همیشه انجام می شود امیدوارم بیش از گذشته بتوانیم انجام وظیفه کرده و شرمنده شهدا و امام راحل نباشیم.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در بخش ارتقای اخلاق و مسائل معنوی به خصوص در بین کارکنان خود اشاره کرد و افزود: برگزاری دوره‌های حفظ قرآن کریم و دوره‌های بصیرت از جمله این اقدامات است و در مسائل فرهنگی نیز تلاش شده به وظیفه‌ای که بر دوش داریم جامه عمل بپوشانیم و طبق قانون عمل کنیم.

فرمانده ناجا با اشاره به برنامه‌های نیروی انتظامی در خصوص ارتقای امنیت و آرامش در جامعه تصریح کرد: نگاه به اجرای ماموریت ها در ناجا در راستای طرح های ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی و نیز افزایش امنیت و آسایش روانی برای مردم در حوزه های مختلف است.

اشتری با بیان این که در موفقیت برنامه های خود نیازمند رهنمودهای مراجع و علما هستیم گفت: نیازمند دعای خیر مراجع تقلید و بزرگان هستیم و تلاش می‌کنیم بتوانیم سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

وی گفت: عده ای از برخی ممانعت ها درمورد ورود بانوان به کنسرت ها همچنین ورزشگاه ها از نیروی انتظامی خرده می گیرند این در حالی است که برخی کنسرت ها حتی قانونا اجازه برگزاری ندارند. 

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: اگر ممانعتی از حضور در کنسرت ها و ورزشگاه ها انجام می دهیم بر اساس وظیفه ذاتی و شرعی ماست چرا که در کشوری اسلامی هستیم و پاسداری از ارزش ها وظیفه ذاتی ما برشمرده می شود. 

وی همچنین گفت: دراین شرایط نیاز است که دستگاه های مختلف و روسای سه قوه نیروی انتظامی را از نظر مادی و معنوی به دلیل ماموریت خطیرش همراهی کنند. 
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار