پرداخت ۲۶۸ میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی قم

مدیر درمان تامین اجتماعی قم گفت: بزرگترین تسویه مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد این استان با رقمی بالغ بر ۲۶۸ میلیارد تومان انجام شد.
کد خبر: ۱۱۷۴۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۵ 03 July 2024

به گزارش تابناک قم، سید مهدی محصل روز چهارشنبه در گفت‌وگویی افزود: با این اقدام، گام مهمی در کاهش مشکلات مالی شرکای اجتماعی حوزه درمان استان قم برداشته شد.

وی اضافه کرد: مطالبات دانشگاه علوم پزشکی تا پایان آذرماه ۱۴۰۲، مراکز غیر دانشگاهی تا پایان دی‌ماه ۱۴۰۲ و مطالبات پزشکان تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت گردید.

وی با اشاره به دغدغه سازمان تامین اجتماعی در پرداخت به موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد ، ادامه داد: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم با پیگیری‌های مستمر در تلاش است تا با تامین منابع مورد نیاز، مطالبات مراکز طرف قرارداد را به روز رسانی نماید.

محصل در ادامه گفت: سال گذشته با واریزی جدید بیش از یک‌هزار و ۳۷۸ میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی در استان قم پرداخت شده که بر اساس بررسی اسناد ارسالی مراکز طرف قرارداد، ۲۱۷ میلیارد تومان از مطالبات باقی مانده‌است که با تامین منابع جدید، پرداخت‌ها به روز رسانی خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد، خاطرنشان کرد: مراکز درمانی طرف قرارداد مصداق بارز مشارکت مردم در امر درمان است و ما نیز همه تلاش خود را در انجام به موقع تعهدات به کار خواهیم گرفت.

وی بیان کرد: مدیریت درمان قم در استان با ۷۶۱ مرکز طرف قرارداد می‌باشد که هشت بیمارستان طرف قرارداد در سال گذشته به بیش از ۶۸ هزار بیمار تحت پوشش تامین اجتماعی خدمات بستری ارائه کرده‌است.

منبع: ایرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار