با توجه به پایان مدت تعیین شده برای تابستان، ساعت کاری ادارات از هجدهم شهریور، به حالت قبل برمی‌گردد، لذا بر این اساس کلیه ادارات استان قم طبق روال تعیین شده در زمستان ۱۴۰۱ با رعایت ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری از ساعت ۷ صبح آغاز بکار خواهد نمود.
کد خبر: ۱۱۲۵۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۸ 07 September 2023

به گزارش تابناک قم، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با اشاره به پایان مدت تعیین شده برای تغییر ساعات کاری ادارات در تابستان، از بازگشت ساعات اداری به روال قبل خبرداد و گفت: همه ادارات از ساعت 7 صبح آغاز به کار خواهند کرد.

سید مهدی قریشی با اشاره به تصویب نامه هیات وزیران و تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان، برای مدیریت بهینه مصرف برق، اظهار داشت: با توجه به پایان مدت تعیین شده برای تابستان، ساعت کاری ادارات از هجدهم شهریور، به حالت قبل برمی‌گردد، لذا بر این اساس کلیه ادارات استان طبق روال تعیین شده در زمستان ۱۴۰۱ با رعایت ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری از ساعت ۷ صبح آغاز بکار خواهد نمود.

وی ادامه داد: کارکنان بانک‌ها نیز بر اساس همان مصوبه از ساعت ۷ صبح آغاز به کار خواهند نمود، که البته شروع ارائه خدمات به مردم از ساعت ۷:۳۰ می‌باشد.

معاون استاندار افزود: با توجه به تاکیدات دولت در خصوص کارمندانی که فرزند دانش اموز دارند، به مدیران دستگاه‌ها توصیه شده است تا همراهی لازم را داشته و با شناورسازی ساعت کار آنان و همچنین استفاده از ظرفیت‌های قانونی و آیین نامه مربوطه در خصوص ساعت کار بانوان یا یکی از والدینی که فرزند زیر ۷ سال دارند یا مهد کودکی هستند، مساعدت لازم را بعمل آورند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار