مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تا ۱۱ مهر ماه امسال تمدید شد.
کد خبر: ۹۹۸۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹ 03 October 2021

به گزارش تابناک قم، به نقل از صندوق اعتباری هنر، به منظور بهره مندی آن دسته از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگارانی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند، مهلت نام نویسی تا یکشنبه ۱۱ مهر ماه تمدید شد.

شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی امسال اعضای صندوق اعتباری هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح «امید»، «آرامش» و «رفاه» ارائه شده است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح‌ها را تا پایان قرار داد دارند.

این نکته را باید در نظر داشت که طرح انتخابی فرد اصلی برای افراد تحت تکفل نیز یکسان است. همچنین مبلغ طرح انتخابی برای هر نفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.

اعضای این صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

شایان توجه است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضای صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می‌کنند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۱تا ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ برقرار خواهد بود.

متعاقباً تمامی اخبار در خصوص خدمات رسانی، نحوه دریافت خسارت، مراکز تحت پوشش و ... از طریق کانال‌های اطلاع رسانی صندوق به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

جدول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی به شرح زیر است:

تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار