معاون سوادآموزی آموزش و پرورش قم از برگزاری 400 کلاس سوادآموزی در قم خبر داد و گفت:خط قرمز نهضت سوادآموزی رعایت پروتکل های بهداشتی است و به همین دلیل بسیاری از برنامه‌ها را به صورت غیر حضوری و به وسیله شبکه های اجتماعی دنبال می‌کنیم.
کد خبر: ۹۵۲۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸ 04 April 2021

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام محمدرضا قاسمی نیا با اشاره به نرخ ۹۷ درصدی باسوادی در استان قم گفت: در سال جدید با توسعه کلاسهای سواد آموزی در محلات و روستاها و با تحقق شعار سوادآموزی «یک نیاز فردی و اجتماعی»  این چند درصد باقیمانده هم از نعمت باسوادی بهره مند خواهند شد.

وی از امضای تفاهم نامه با ۲۴دستگاه دولتی و غیردولتی برای شناسایی افراد بی‌سواد و کم‌سواد و برگزاری کلاس‌های سواد آموزی خبر داد و افزود: طی تفاهم‌نامه همکاری با صدا و سیمای مرکز قم از سال گذشته و برای نخستین بار در کشور برنامه آموزشی با عنوان «صدای دانایی» در هر در هفته شش کلاس از رادیو قم پخش شده است.

 حجت الاسلام قاسمی‌نیا یادآور شد: با اجرای این برنامه و همکاری سایر دستگاه‌ها در سال گذشته ۷۰درصد فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی نهضت سوادآموزی محقق شد و موفق شدیم ۴۰۰کلاس سواد آموزی برای ۴۵۰۰نفر برگزار کنیم.

وی با اشاره به بهره‌گیری از شبکه مجازی در پیشبرد اهداف آموزشی خاطر نشان کرد: خط قرمز نهضت سوادآموزی رعایت پروتکل های بهداشتی است و به همین دلیل بسیاری از برنامه‌ها را به صورت غیر حضوری و به وسیله شبکه های اجتماعی دنبال می‌کنیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار