شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم در راستای عمق بخشی نظام جمهوری اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب از همه متخصصین متعهد بویژه جوانانی که دارای تخصص در حوزه مدیریت شهری هستند دعوت می‌کند با حضور خود به عنوان نامزد ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر و روستا خون گرم و با طراوتی را به رگ‌های کشور جاری کنند.
کد خبر: ۹۴۳۷۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۸ 25 February 2021

به گزارش تابناک قم، شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم با صدور اطلاعیه‌ای از متخصصین متعهد بویژه جوانان برای نامزدی در ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر و روستا دعوت کرد.

در اطلاعیه شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم آمده است: انتخابات عرصه مهم تضارب آرا در سطح کشور و نمادی بی بدیل از جمهوریت و حضور اندیشه‌های متفاوت در چهارچوب مبانی اسلامی و یک فرصت استثنائی برای به کرسی نشاندن مردم و ارتقاء مشارکت‌های اجتماعی است.

در این اطلاعیه تصریح شده است: شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم در راستای عمق بخشی نظام جمهوری اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب از همه متخصصین متعهد بویژه جوانانی که دارای تخصص در حوزه مدیریت شهری هستند دعوت می‌کند با حضور خود به عنوان نامزد ششمین دوره انتخابات شورا‌های شهر و روستا خون گرم و با طراوتی را به رگ‌های کشور جاری کرده و در طلیعه آغازین چهل ساله دوم انقلاب شاهد انتخاباتی پرشور و بانشاط با حضور جوانانی مومن و متخصص در شهر کریمه اهل بیت باشیم.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار