رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از وظایف مهم صداوسیما، امیدوار کردن مردم براساس واقعیات جامعه در شرایط حساس کنونی است.
کد خبر: ۹۴۰۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹ 15 February 2021

به گزارش تابناک قم، آیت الله حسینی بوشهری در دیدار با دکتر علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما امیدبخشی به مردم را از مهمترین وظایف رسانه ملی در شرایط دشوار کنونی دانست و اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری این است که باید امید درجامعه زنده نگه داشته شود، و خوشبختانه رسانه ملی این قدم‌های بزرگ را برداشته و خدمات و موفقیت‌های نظام را به خوبی به مردم گزارش می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه در برنامه‌های صداوسیما باید حساسیت‌های دینی و شرعی جامعه لحاظ بشود، افزود: البته در برنامه‌های دینی و مذهبی باید مراقب بود که حرف‌های بی پایه و اساس زده نشود. همچنین در انتخاب مداحان و سخنرانان هم باید دقت کافی داشته باشید.

در ابتدای این دیدار، علی عسکری رییس صداوسیما با ارائه گزارشی از فعالیت‌های رسانه ملی، گفت: صدا و سیما در این دوران نقش به سزایی دارد چرا که ما در یک جنگ نرم بی امان قرار داریم که لحظه ای از آن فاصله نمی گیریم.

وی با تقدیر از خدمات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تاکید کرد: جامعه مدرسین در همه مراحل نهضت و انقلاب نقش مهمی برعهده داشته است. براین اساس از نظرات اعضای جامعه مدرسین برای بهبود برنامه‌های صداوسیما، استقبال می‌کنیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار