سرپرست منطقه هشت شهرداری قم گفت: به‌جز بوستان محله 6 پردیسان که مشکل معارض دارد، بوستان‌های هفت محله دیگر در حال حاضر قابل بهره‌برداری است و تا پایان سال با تکمیل روشنایی بوستان‌های باقیمانده به‌صورت رسمی افتتاح می‌شوند.
کد خبر: ۹۳۹۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴ 11 February 2021

به گزارش تابناک قم، محمد رمضانی با اشاره به پروژه‌های منطقه هشت شهرداری قم در سال ۹۹ اظهار داشت: از ابتدای سال با توجه به شرایط کرونا که حاد بود و باید کشور به حالت تعطیلی می‌رفت پروژه‌های شهرداری اتفاقاً سرعت خوبی گرفت در عین اینکه هزینه‌های خدمات شهرداری خیلی بالاتر رفت.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به قیمت چند برابر مصالح در پروژه‌های شهری افزود: پروژه‌های شهری در این مدت سرعت گرفت مانند پروژه‌های فضای سبز ازجمله بوستان عترت و  بوستان محله‌های ۳ و ۵ و ۷ و ۸  که ازجمله بوستان‌هایی بودند که در سنوات گذشته ابنیه آن‌ها انجام‌شده بود و امسال کاشت درختان انجام شد.

رمضانی با اشاره به رویکرد توسعه بوستان‌های محله‌ای، افزود: غیر از محله ۶ که مشکل معارض توسط راه و شهرسازی دارد، بقیه محله‌های مسکن مهر که بر اساس طرح محله محوری طراحی‌شده است بوستان محلی دارند.

وی با اشاره به بوستان محله یک با مساحت بیش از ۵ هکتار افزود: نمونه چنین بوستان داخلی در داخل شهر نداریم، بوستان‌هایی که توسط دولت در محلات مسکن مهر طراحی‌شده بود اما شهرداری کار را دنبال کرد.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم بابیان اینکه با توجه به اقدامات انجام‌شده بوستان‌های ۷ محله از مسکن مهر قابل بهره‌برداری است، تأکید کرد: روشنایی بوستان‌های باقیمانده نیز تا پایان سال تکمیل خواهد شد و به‌صورت رسمی افتتاح می‌شوند.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار