فرمانده انتظامی قم گفت: یک انبار لوازم خانگی به ارزش ۸۱۱ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال در استان کشف شد.
کد خبر: ۹۱۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹ 25 November 2020

به گزارش تابناک قم، سردار سید محمود میرفیضی در گفت وگویی، در بیان جزییات این خبر افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قم پس از بررسی های اولیه و با همراهی کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) و ضابطان قضایی سپاه استان، محل احتکار تعداد زیادی لوازم خانگی را در یک انبار شناسایی کردند.

وی گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و ورود کارآگاهان به داخل انبار، محموله لوازم خانگی احتکار شده شامل؛ ۳۸ دستگاه یخچال، ۶ دستگاه ماشین لباسشویی، ۶۵ دستگاه بخاری، ۲ دستگاه کولرگازی و ۹ دستگاه آبگرمکن کشف شد و کارشناسان، ارزش اموال کشف شده را در مجموع ۸۱۱ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان قم، با اشاره به دستگیری یک تَن و پلمب انبار مذکور اظهار داشت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده، برای انجام مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی استان شد.

میرفیضی خاطرنشان کرد: خرید و فروش کالاهایی که در قانون، ثبت آن ها در سامانه ثبت انبارها الزامی است؛ امتناع از آن مشمول احتکار، قاچاق و سایر تخلفات صنفی می شود.

وی از همشهریان خواست: در صورت مشاهده تخلفات از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و یا شماره تماس ۳۸۷۰۰۰۴۶ پلیس امنیت اقتصادی استان، گزارش های خود را مطرح کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار