رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مسأله اشغال فلسطین هیچ‌گاه مسأله این فاسقان و منافقان نبوده است و هرکس به ظالمان اشغالگر بپیوندد به منشأ جرم و جنایت پیوسته و در سرنوشت محتوم ظالمان شریک است
کد خبر: ۹۱۷۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳ 19 November 2020

به گزارش تابناک قم، آیت الله محمد یزدی در پیامی به اجلاسیه «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی» که در قم و از سوی مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حال برگزاری است، گفت: مسلمانان آزاده و مؤمنان انقلابی سال‌هاست شاهد رفت و آمدها و هماهنگی‌های پیدا و نهان برخی حاکمان فاسد با جبهه استکبار و رژیم ظالم و جعلی صهیونیستی هستند. هیچ‌گاه تجاهر به رابطة با این رژیم و پشت کردن به اسلام و امت اسلامی از سوی حاکمان فاسق و دست‌نشانده استکبار دور از انتظار نبوده است. از این فاسقان انتظاری جز این نیست؛ «أَمْ حَسِبَ الَّذینَ اجْتَرَحُوا السَّیِّئاتِ أَنْ نَجْعَلَهُمْ کَالَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَواءً مَحْیاهُمْ وَ مَماتُهُمْ ساءَ ما یَحْکُمُونَ»(جاثیة: ۲۱).

در ادامه این پیام آمده است: هرچند آشکارشدن پلیدی‌های پنهان تأسف‌انگیز است؛ حساب مردم و امت اسلامی از حاکمان ظالم جداست. آزادگان جهان به‌ویژه مؤمنان انقلابی هرگز رژیم اشغالگر صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسند. به فضل الهی، نمایش‌ها و تحرّکات مشتی وابسته و سرسپردة استکبار، امت اسلامی را از ادامه راه ناامید نمی‌کند؛ بلکه حقانیت و روشنی راه را واضح‌تر و مؤمنان را به پیروزی جبهة حق امیدوارتر می‌کند.

در بخش دیگری از این پیام تصریح شده است: مسأله اشغال فلسطین هیچ‌گاه مسأله این فاسقان و منافقان نبوده است. مسأله فلسطین مسأله‌ای انسانی و یکی از اساسی‌ترین مسایل اسلام است. هرکس به ظالمان اشغالگر بپیوندد به منشأ جرم و جنایت پیوسته و در سرنوشت محتوم ظالمان شریک است؛ «إِلاَّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً؛ فَأُوْلئِکَ یُبَدِّلُ اللَّهُ سَیِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ کانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحیماً» (فرقان: ۷۰).

در این پیام آمده است: خدا را شاکریم که مردم عزیز ایران اسلامی با پیروی از امام راحل قدّس‌الله‌نفسه‌الزکیّة و رهبر معظم انقلاب مدّظلّه‌الوارف همواره در جبهه حق و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین، مقاوم و ثابت‌قدم بوده‌اند. امروز وظیفه همگانی امت اسلامی، همراهی و پشتیبانی جبهه حق و روشن نگاه‌داشتن این راه است. ان شاء الله کوشش شما دانش‌آموختگان مکتب اهل بیت علیهم السلام برای بیان اعتراض به رفتار شوم برخی دست‌نشاندگان استکبار و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و تقابل با جبهة استکباری ظلم و طاغوت مشمول اجر و قرب الهی است.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار