بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از ساعت 12 ظهر فردا خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به استان قم ممنوع است. بر اساس مصوبه این ستاد برای خودروهای متخلف جریمه 500 هزارتومانی در نظر گرفته می‌شود.
کد خبر: ۹۱۳۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۲ 02 November 2020

به گزارش تابناک قم، بیژن سلیمان پور معاون سیاسی امنیتی استاندار قم، در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به صدور اطلاعیه کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از ساعت 12 ظهر فردا خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به استان قم ممنوع است.

وی با بیان اینکه این طرح از فردا آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه 500 هزار تومانی برای متخلفان اقدام خواهد کرد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان قم با اشاره به اینکه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا نسبت به هماهنگی و پشتیبانی برای اجرای محدودیت‌های اقدام خواهد کرد، یادآور شد: لازم است اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیر اصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام لازم را داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت‌های تعیین شده نمی‌گردند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار