نماینده مردم قم در مجلس گفت: چند نقطه از شهر قم دارای وضعیت مناسبی از نظر پروژه‌های عمرانی نیست، طرح‌ها نیمه تمام مانده‌اند و حتی در مرکز شهر و اطراف بقاع متبرکه مشهوری مانند آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) شاهد به هم ریختگی هستیم به همین دلیل نمایندگان قم در خانه ملت برای این پروژه‌ها اولویت قائل هستند.
کد خبر: ۹۰۷۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵ 11 October 2020

به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در آیین چهارمین مرحله رزمایش بزرگ مواسات و همدلی که با عنوان «شمیم حسینی» برگزار شد اظهار کرد: از زحمات اداره کل اوقاف قم به ویژه حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری و همچنین هیئت امنا و خدام بقاع متبرکه استان تشکر می‌کنم که نسبت به اجرای این طرح اهتمام داشته‌اند.

وی افزود: بسیاری از افراد این روزها تلاش می‌کنند گامی در راستای کمک به مردمی که به شدت زیر فشار هستند بردارند که از همه آنها تشکر می‌کنم، مردمی داریم که هیچگاه یکدیگر را تنها نمی‌گذارند و دست یاری به سوی هم دراز می‌کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه دشمنان حتی در شرایط شیوع کرونا یکی از مشکلات اساسی اقتصادی کشور به شمار می‌رود گفت: عامل دوم فشارهای اقتصادی، مسئله شیوع این بیماری است که جا دارد همینجا از مردم بخواهیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نقش خود را در کاهش شیوع ایفا کنند.

وی ادامه داد: از همه مدافعان سلامت که مجاهدانه و فداکارانه در معرض خطر قرار گرفته‌اند تا جان دیگران را نجات دهند قدردانی می‌کنیم و این را هم باید بدانیم و مد نظر قرار دهیم که با بی توجهی به مسائل بهداشتی، در حق این عزیزان جفا کرده‌ایم و از نظر شرعی هم مسئولیت خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه مردم ایران همواره اهل حضور در میدان و همراهی و کمک به یکدیگر هستند گفت: مسئولان هم باید از مردم بیاموزند و تلاش کنند تا شاهد کاهش مشکلات باشیم.

ذوالنور ادامه داد: چند نقطه از شهر قم دارای وضعیت مناسبی از نظر پروژه‌های عمرانی نیست، طرح‌ها نیمه تمام مانده‌اند و حتی در مرکز شهر و اطراف بقاع متبرکه مشهوری مانند آستان مقدس امامزاده موسی مبرقع(ع) شاهد به هم ریختگی هستیم که سال‌هاست به همین شکل مانده‌اند به همین دلیل نمایندگان قم در خانه ملت برای این پروژه‌ها اولویت قائل هستند و سعی داریم با همراهی مسئولان شهر و استان، هر چه سریع‌تر شاهد بهره‌برداری از اینگونه طرح‌ها باشیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار