کاراته کای پرافتخار قم:
چند روز قبل با انتخاب فدراسیون جهانی کاراته، مبارزه امیر مهدی‌زاده، کاراته کای پرافتخار قم و دارنده دو مدال طلا و یک برنز انفرادی جهان، در فینال وزن ۶۰- کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان یکی از برترین و جذاب‌ترین رقابت یک دهه اخیر برگزیده شد.
کد خبر: ۹۰۴۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱ 28 September 2020

به گزارش تابناک قم، امیر مهدی زاده،کاراته کای پرافتخار قم و دارنده دو مدال طلا و یک برنز انفرادی جهان گفت: خیلی خوشحالم که طی روز‌های گذشته مبارزه فینال من در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۲ را به عنوان یکی از بهترین مسابقات ۱۰ سال اخیر کاراته جهان انتخاب شده است.

وی افزود: مسابقات جهانی سال ۲۰۱۲ نخستین تجربه من در مسابقات جهانی کاراته بود که لطف خدا، راهنمایی مربیان و تلاش خودم توانستم عنوان قهرمانی را رقابت‌ها را بدست آورم. در فینال این مسابقات به مصاف حریفی از برزیل رفتم که در آن زمان دارنده یک طلا و یک برنز جهانی بود و برای دفاع از عنوان قهرمانیش به روی تاتامی آمده بود. با تمام این تفاسیر مبارزه خوبی در دیدار فینال داشتم و به مدال با ارزش طلا دست یافتم.

دارنده دو مدال طلا و یک برنز انفرادی جهان ادامه داد: طبق اعلام فدراسیون جهانی ۱۸ مهرماه مسابقه من زیر نظر کارشناسان فدراسیون جهانی آنالیز می شود و فیلم آن در سایت فدراسیون جهانی قرار می گیرد. خدا را شکر می کنم که با انتخاب مبارزه من به عنوان یکی از بهترین مبارزات در ۱۰ سال اخیر کاراته جهان، بار دیگر قدرت کاراته ایران در جهان به اثبات رسید.

مهدی زاده در پایان تصریح کرد: این روز‌ها تمام تلاش من کسب آمادگی و حضور روی تاتامی انتخابی المپیک با آمادگی کامل است. خیلی امیدوارم که در مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی سهمیه المپیک را کسب کنم و در توکیو نیز خوش رنگ‌ترین مدال را برای ورزش ایران به ارمغان آورم.

چند روز قبل با انتخاب فدراسیون جهانی کاراته، مبارزه امیر مهدی‌زاده در فینال وزن ۶۰- کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان یکی از برترین و جذاب‌ترین رقابت یک دهه اخیر برگزیده شد.

فدراسیون جهانی که طی روز‌های گذشته با هدف مروری بر برترین رقابت‌های جهان در یک دهه گذشته باز نشر رقابت‌های برگزیده را از پیکار‌های جهانی سال ۲۰۱۰ آغاز کرده است، در دومین دوره رقابت‌های جهانی یک دهه اخیر که به میزبانی فرانسه در سال ۲۰۱۲ برگزار شد، مبارزه امیر مهدی‌زاده قهرمان ایران و بروس داگلاس از برزیل در فینال وزن ۶۰- کیلوگرم را به‌عنوان یکی از ۶ رقابت برتر معرفی کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار