رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان قم گفت: بزرگترین مشکل هیات نداشتن وسیله حمل و نقل است که با گرانی های اخیر ورزشکاران جانباز و معلول از آمدن به سالن های ورزشی خودداری می کنند.
کد خبر: ۹۰۴۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱ 28 September 2020

به گزارش تابناک قم، محمد پیروزمنش با بیان اینکه بزرگترین مشکل هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین نداشتن وسیله حمل و نقل برای جابجایی ورزشکاران و قهرمانان به سالن و مکان‌های ورزشی در استان برای تمرین یا مسابقه است، گفت: ورزشکاران جانباز و معلول از آمدن به سالن به دلایل مختلف از جمله بعد مسافت، مصرف بنزین و گرانی خودداری می‌کنند.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم در ادامه با اشاره به اینکه برخی از ورزشکاران و قهرمانان اصلاً وسیله‌ای برای رفت و آمد ندارند، افزود: تردد برای اینگونه افراد که دچار معلولیت می‌باشند، هم برای خودشان و هم برای خانواده آنها بسیار سخت است.

وی در پایان با ذکر این نکته که سال‌های زیادی این مسئله را به گوش مسئولان رسانده‌ایم، گفت: بیست سال است این مساله که ورزشکاران جانباز و معلول به سرویس‌های ویژه از جمله حمل و نقل نیاز جدی دارند را پیگیری می‌کنیم و اگر وسیله نقلیه در اختیار ما قرار گیرد، می‌توان به این عزیزان خدمات بهتر و بیشتری ارائه کرد.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار