مدیر گروه قرآن و اهل بیت (ع) رادیو معارف از پخش برنامه «مدینه در غربت» از این رسانه به مناسبت سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.
کد خبر: ۹۰۲۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲ 23 September 2020

به گزارش تابناک قم، سیداحمد محمودی با اشاره به ویژه برنامه‌های رادیو معارف به مناسبت شهادت امام حسن مجبتی(ع) اظهار کرد: حدیث غربت از جمله برنامه های تولیدی رادیو معارف به این مناسبت بوده که امام حسن(ع) سنگر مستحکم اسلام در مقابل تهاجم براندازانه بنی امیه از جمله موضوعات اصلی آن است.

وی خاطرنشان کرد: حمید علیخانی به عنوان تهیه کننده، عباسعلی توفیقی به عنوان گوینده و حجت‌الاسلام علی احتشام کاشانی به عنوان کارشناس این برنامه است که سوم مهر ماه مصادف با شب شهادت امام حسن مجتبی(ع) از ساعت 19:30 تا 20:30 از این رسانه پخش می‌شود.

مدیر گروه قرآن و اهل بیت (ع) رادیو معارف از تولید برنامه مدینه در غربت روز چهارم مهر ماه از رادیو معارف مصادف با سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و افزود: این برنامه از ساعت 8:30 تا 9:30 پخش می‌شودکه به بررسی دلایل تنهایی و غربت امام حسن(ع) در این برنامه پرداخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روح الله اسماعیلی به عنوان تهیه کننده، سید حمید حسینی به عنوان گوینده و حجت‌الاسلام محمد محسن طبسی به عنوان کارشناس این برنامه است.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار