طی روزهای آتی آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک موقت است. در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 26 درجه و منطقه فدک با 45 درجه بود.
کد خبر: ۸۸۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۹ 31 July 2020

به گزارش تابناک قم، رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد گرد و خاک در استان خواهیم بود.

محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری اوایل شب افزایش ابر و وزش باد، اواخر وقت بارش پراکنده و گرد و خاک موقت است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 44 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 25 درجه و 39 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک موقت است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 24 درجه و 40 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 44 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 26 درجه و منطقه فدک با 45 درجه بود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار