رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد افزایش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۸۶۱۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲ 12 June 2020

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 21 درجه و 39 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 21 درجه و 40 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 38 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 47 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 20 درجه و منطقه فدک با 39 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار