شهردار منطقه ۶ قم:
اوایل امسال در پی بارندگی شدید در قم نشستی عمیق در دوربرگردان حاشیه میدان کشاورز قم رخ داد که متاسفانه در پی آن سه تن از شهروندان جان خود را از دست دادند. در محل نشست قبلی میدان کشاورز، فرونشست دیگری ایجاد شد که خوشبختانه آسیب جانی رخ نداد.
کد خبر: ۸۵۰۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳ 15 May 2020

به گزارش تابناک قم، شهردار منطقه ۶ قم گفت: در محل نشست قبلی میدان کشاورز، فرونشست دیگری ایجاد شد که خوشبختانه آسیب جانی رخ نداد.

حسینی،شهردار منطقه ۶ قم با اشاره به وقوع حادثه فرونشست در میدان کشاورز قم اظهار کرد: اوایل امسال در پی بارندگی شدید در قم نشستی عمیق در دوربرگردان حاشیه میدان کشاورز قم رخ داد که متاسفانه در پی آن سه تن از شهروندان جان خود را از دست دادند.

او اضافه کرد: دیروز نیز نیز مجددا در همین محل فرونشستی ایجاد شده که با حضور به موقع نیرو‌ها در محل و انسداد محدوده از برو آسیب مالی و جانی جلوگیری به عمل آمد.

شهردار منطقه ۶ قم عنوان کرد: این فرونشست در همان مکان فرونشست قبلی رخ داده و ابعاد حدود نیم متری دارد، اما عمق گودال ایجاد شده زیاد است.

او با اشاره به مشاهده خروج بخارات حاصل از فاضلاب از این گودال گفت: به همین علت کارشناسان آبفا نیز در محل حادثه حضور داشته و در حال بررسی علل حادثه هستند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار