وزیر کشور:​ به ستاد ملی کرونا پیشنهاد کردیم مراسم نماز عید فطر در شهر‌های سفید و زرد در فضای باز و با رعایت دستور‌های بهداشتی برگزار شود.
کد خبر: ۸۵۰۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۳ 14 May 2020

به گزارش تابناک قم، وزیرکشور درپایان نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: راهکار‌ها و تصمیم‌های این نشست در خصوص چگونگی برگزاری راهپیمایی روز قدس، نماز عید فطر، بازگشایی حرم‌ها و اماکن مقدس و اجرای کنکور پس از تصویب در ستاد ملی مبارزه با کرونا، به اطلاع خواهد رسید.

وزیر کشور گفت: در جلسه امروز درباره برگزاری نماز عید فطر که بسیار مهم بود، مباحث و پیشنهاد‌هایی مطرح شد از جمله اینکه مراسم نماز عید فطر فقط در شهر‌های سفید و زرد که بیش از ۴۰۰ شهر است در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود پیشنهاد دیگر این بود که نماز عید فطر در کل کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فضای باز باشد که تمام این پیشنهاد‌ها را به ستاد ملی ارائه می‌کنیم تا تصمیم بگیرند.

رحمانی فضلی افزود: در جلسه امروز پیشنهاد‌هایی اعم از موافق و مخالف مطرح شد. ما در کمیته شرایط جامع را در نظر می‌گیریم و بر اساس آن تصمیم گیری می‌شود، اما تصمیم نهایی با ستاد ملی کروناست.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار