معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم گفت: مسابقه آنتی کرونا در قالب نقاشی و کاریکاتور در قم برگزار می‌شود.
کد خبر: ۸۴۹۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۵ 12 May 2020

به گزارش تابناک قم، محمد مصباحی، اظهار کرد: همزمان با هفته هلال احمر برنامه‌های بسیاری در کانون‌های هلال احمر قم برگزار می‌شود از جمله اینکه در روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به منظور بزرگداشت یکی از اعضای جمعیت هلال احمر استان قم که در ایام شیوع بیماری کرونا با از خودگذشتگی درس ایثار را کامل کرد، اعضای کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر شعبه قم با کاشت نهال و نصب یادبود از فداکاری وی تجلیل کردند.

وی با اشاره به اجرای طرح غمگساران جوان افزود: حضور در جمع خانواده یکی از متوفیان کرونا با رعایت اصول بهداشتی در راستای تکریم و همدلی و تسکین آلام این خانواده از دیگر طرح‌های اجرا شده در هفته هلال احمر توسط جوانان این جمعیت بوده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: مسابقه نقاشی آنتی کرونا توسط کانون تپش و کانون دانشجویی واحد خواهران دانشگاه قم در قالب مسابقه نقاشی و کاریکاتور در حال برگزاری است که دانشجویان در موضوعات کرونا در زندگی من، برخورد با کرونا، کرونا فرصت یا تهدید قدردانی از کادر درمانی، پرستاران و پزشکان مدافعان سلامت امید بخش به جامعه، کسب و کار در فضای مجازی آثار خود را ارسال کنند.

وی گفت: به مناسبت هفته هلال احمر، بازارچه آنلاین با همکاری دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف حمایت از مشاغل خانگی و کمک به خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

مصباحی با اشاره به برگزاری مسابقه داستان کوتاه مجاهدین امروز، افزود: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه در موضوعات قدردانی از کادر درمانی، امید به زندگی؛ کرونا در زندگی من و برخورد با کرونا می‌توانند فعالیت کنند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار