طی مراسمی با حضور استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، پرستاران نمونه استان تجلیل شدند.
کد خبر: ۸۱۰۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۲ 02 January 2020

به گزارش تابناک قم، طی مراسمی با حضور استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، پرستاران نمونه استان تجلیل شدند.

این مراسم با حضور بهرام سرمست استاندار قم، دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و معاونین و پرستاران استان برگزار شد.

بهرام سرمست استاندار قم در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به منزلت پرستاران گفت: باید در کنار دغدغه معیشتی پرستاران در راستای توجه به منزلت و جایگاه آنها نیز قدم برداشته و نباید این امر مورد غفلت قرار گیرد.

وی گفت: در نظام سلامت باور بنده بر این است که اگر پرستاران همراهی کنند تا 70 درصد کارها دنبال شده و این نشان دهنده نقش و جایگاه پرستاران است.

محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پرستاران نبض تپنده و نیروی محرکه مجموعه درمان هستند و اگر پرستار فعالیت خود را انجام ندهد، پروسه درمان ناقص می ماند.

وی گفت: بار درمان بر دوش پرستاران است و ما قدردان زحمات پرستاران هستیم و در حد توانمان در راستای رفع مشکلات این قشر فرهیخته و فهیم و همچنین صبور و فداکار گام برداریم.

محمود پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح قاصدک گفت: با توجه به نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و معاونت درمان وزارت، مقرر شد تا در کارگروه توزیع درآمد اختصاصی دانشگاه این موضوع مورد بررسی و تصمیم گیری واقع شود.

وی گفت: یکی از مباحثی که در حال پیگیری است، جذب کمک پرستار به منظور بهبود کیفیت خدمات درمانی است که در این زمینه نیز برنامه ریزی ها در حال انجام است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار