امام جمعه قم با اشاره به اینکه مطالبه رهبری تنها از باب عفاف و حجاب نبود و در حوزه‌های مختلف باید کار شود گفت: زیر بیرق قرارگاه 19 دی اقدامات لازم برای جلوگیری از تخریب فضای قم ساماندهی می‌شود.
کد خبر: ۷۹۹۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۵ 22 November 2019

به گزارش تابناک قم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در نشست ارزیابی وضعیت فرهنگی شهر مقدس قم در راستای مطالبه مقام معظم رهبری که در دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد با اشاره به تشکیل قرارگاه فرهنگی 19 دی پس از بیانات رهبری در خصوص دغدغه‌هایی که در مورد فضای فرهنگی قم وجود دارد اظهار کرد: قم حرم اهل‌بیت(ع) و عش آل محمد(ص) است و تلاش داریم زیر بیرق این قرارگاه اقداماتی را برای جلوگیری از تخریب فضای قم ساماندهی کنیم.

وی با اشاره به میزان برخورد و تعامل در حوزه فرهنگی خاطرنشان کرد: در حرکتی که آغاز شده با عامه مردم باید یک سطح برخورد داشت و کسانی که اخلال‌گر هستند و اغراضی برای به فساد کشیدن قم دارند به شکل دیگری برخورد کرد.

امام جمعه قم با تاکید بر اینکه آمران به معروف شغلشان این کار نیست افزود: مطالبه رهبری تنها از باب عفاف و حجاب نبود و در حوزه‌های مختلف باید کار شود.

آیت‌الله سعیدی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: اینقدر شرایط قم مطلوب است که حتی در اتفاقات اخیر قم در کل کشور منحصربفرد بود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار