تیم کشتی فرنگی شهدای مدافع حرم قم با قبول دو شکست غیر منتظره و سنگین در مقابل رقبای لیگ برتری خود در انتهای جدول رده‌بندی مسابقات این فصل قرار گرفت.
کد خبر: ۷۹۰۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۲ 21 October 2019

به گزارش تابناک قم، مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور برای نماینده کشتی قم یعنی تیم شهدای مدافع حرم با شروع خوبی همراه نبود و این تیم که امسال متّکی به استعدادها و نخبه‌های کشتی قم به جنگ رقبای مطرح لیگ برتری رفته، دو باخت سنگین از حریفان خود پذیرفت.

این در حالی است که نماینده کشتی فرنگی قم در یک گروه سه تیمی قرار گرفته و باید چهار مسابقه با حریفان خود در قالب دیدارهای رفت و برگشت انجام دهد، اما قبول دو شکست در دو مسابقه متوالی برابر تیم‌های بازار بزرگ ایران و هیات کشتی خراسان‌جنوبی، این تیم را فعلا به انتهای جدول رده‌بندی فرستاده است.

نگاهی به وضعیت تیم شهدای مدافع حرم در مسابقات این فصل لیگ برتر نشان می‌دهد که این تیم هم از نظر مالی و هم از لحاظ نیروی انسانی قابل مقایسه با دو رقیب هم‌گروه خود نیست و در دو مسابقه دور برگشت مرحله مقدماتی این فصل نیز قطعا کار بسیار سختی در مقابل حریفان برای کسب امتیاز خواهد داشت.

یکی از بزرگترین مشکلات تیم شهدای مدافع حرم قم در آستانه فصل 1398 لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، نداشتن اسپانسر یا حامی مالی است، ظاهرا در قم نیز این تیم چندان مورد حمایت قرار نگرفت تا پیش از اعزام صدای اعتراض نایب‌رئیس هیات کشتی استان قم نیز از این بابت بلند شود.

به دلیل مشکلات مالی چندین کشتی‌گیر مطرح قم که در میادین کشوری، بین‌المللی، آسیایی و جهانی صاحب عنوان هستند ناگزیر به قبول پیشنهاد مالی سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر شدند، به طوری که دو کشتی‌گیر مطرح قم در ترکیب تیم بازار بزرگ ایران نظیر مهدی ابراهیمی و علی‌اکبر حیدری این هفته در مقابل همشهری‌های خود در تیم شهدای مدافع حرم پیروز بودند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار