مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: مراسم عزاداری دهه دوم محرم با حضور عاشقان و شیفتگان اهل‌بیت(ع) در حرم کریمه اهل بیت(ع)برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۷۹۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۴ 12 September 2019

به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام‌ جواد بهشتی پور اظهار داشت: هم‌زمان با دهه دوم محرم مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های دهه دوم محرم در حرم کریمه اهل‌بیت(ع) افزود:این مراسم از امشب و به مدت ده شب بلافاصله پس از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) بیان کرد: در این مراسم حجج‌اسلام فرحزاد و ماندگاری سخنرانی می‌کنند و حاج عباس حیدر زاده و حاج مهدی سلحشور به مدیحه‌سرایی می‌پردازند.

بهشتی تصریح کرد: در 4 روز از این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرحزاد سخنرانی می‌کند و حجت‌الاسلام‌والمسلمین ماندگاری نیز در 6 روز دیگر این مراسم به سخنرانی می‌پردازد.

وی ادامه داد: دهه دوم محرم برنامه‌ها هم‌زمان با طلوع آفتاب آغاز می‌شودکه حجج‌اسلام ظهیری، حائری و خورشیدی به سخنرانی می‌پردازند،همچنین قبل از اذان ظهر نیز حجج‌اسلام شهیدی و منتظرین به سخنرانی می‌پردازند.

مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) خاطرنشان کرد: پیش از اقامه نماز مغرب نیز حجج‌اسلام فرشاد، اسماعیلی نیا و حیدری کاشانی به سخنرانی می‌پردازند و ناصر آبیار و ریحانی به مدیحه‌سرایی می‌پردازند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار