رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف کاهش پیدا خواهد کرد.
کد خبر: ۷۵۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵ 01 July 2019

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 43 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 25 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات باد و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد شدید و هوای غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمالی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 25 درجه و 38 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با 26 درجه و منطقه کوه سفید با 43 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار