فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف یک تن و 290 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی بهمن ماه سال جاری در قم، گفت: در این رابطه 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شدند.
کد خبر: ۷۱۸۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱ 23 February 2019

به گزارش تابناک قم، سردار عبدالرضا آقاخانی با اشاره به اهتمام پلیس قم نسبت به برخورد با باندهای قاچاق مواد مخدر، اظهار کرد: با توجه به این که برخورد با عاملان اصلی مواد مخدر از دغدغه های مردم است، پلیس قم در سال 97 علیه شبکه ها و باندهای قاچاق مواد مخدر سالی طوفانی را آغاز کرد که در سال 98 نیز این امر با شدت بیشتر استمرار خواهد داشت.

وی با بیان این که پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در جمع آوری معتادان متجاهر مصمم است، تصریح کرد: پلیس قم امنیت توزیع کنندگان مواد مخدر سلب کرده است، در سال جاری 150 عملیات علیه باندها و شبکه های قاچاق مواد مخدر در استان اجرا و بیش از 6 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر اعم از تریاک، حشیش و هروئین کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان قم دلیل عمده این کشفیات را قرار داشتن استان قم در محور مواصلاتی دانست و تصریح کرد: انتقال مواد مخدر بیشتر از مبدأ استان های جنوبی به مقصد مرکز و استان های شمالی صورت گرفته که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم کشف شده است.

سردار آقاخانی با بیان این که امسال کشف مواد مخدر در استان قم نسبت به سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است، بر ضرورت آگاه سازی بیش از پیش خانواده ها نسبت به آفت های مواد مخدر تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان با تذکر و اخطار به قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، گفت: استان قم استانی زنده و پویاست و این اطمینان را به مردم می دهیم که نگذاریم به پویایی استان خدشه وارد شود.

سردار آقاخانی با اشاره به کشف یک تن و 290 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی بهمن ماه سال جاری در قم، گفت: در این رابطه 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، 8 دستگاه خودرو توقیف و 15 نفر نیز دستگیر شدند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار