سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم:
سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم به همراه تعدادی از مسئولین و فرمانده هان پاسگاههای نیروی انتظامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) با اهداءگل از زحمات پرستاران قدردانی کردند.
کد خبر: ۷۰۳۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۵ 13 January 2019

به گزارش تابناک قم، حمزه زارعی سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا (ع) ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: خدمات ارزشمند پرستاری فقط با مادیات قابل جبران نیست و امیدوراریم خداوند متعال پاداش معنوی شایسته ای به شما عنایت بفرماید.

خدمات پرستاران با پاداش مادی قابل جبران نیست

سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم در ادامه اظهار داشت:من و همکارانم وظیفه دانستیم با تعدادی از همکاران نیروی انتظامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار برای عرض خدا قوت حضور یابیم و از زحمات پرستاران بیمارستان امام رضا (ع) برای بیماران قدردانی نماییم و امیدواریم با الگو قراردادن بانوی کربلا حضرت زینب کبری (س) در تمامی شئونات زندگی همواره موفق و موید باشید.

گفتنی است سرپرست دادستانی به همراه تعدادی از مسئولین و فرمانده هان پاسگاههای نیروی انتظامی با حضور در بخش های مختلف با اهداءگل از زحمات وخدمات پرستاران قدرردانی نمودند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار