در لیگ دسته اول والیبال؛
تیم والیبال افق قم در دیداری خانگی در لیگ دسته اول والیبال ایران مغلوب ملوان نیروی دریایی شد.
کد خبر: ۷۰۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲ 12 January 2019

به گزارش تابناک قم، هفته هشتم از مرحله گروهی رقابت‌های والیبال لیگ دسته اول مردان ایران شامگاه پنج‌شنبه برگزار شد و در یکی از بازی‌ها در قم، تیم والیبال افق قم در ست پنجم برابر میهمان خود ملوان تسلیم شد.

تیم‌های والیبال افق قم و ملوان نیروی دریایی در سالن شهدای بهزیستی قم برابر هم صف آرایی کردند که در این دیدار تیم افق قم در شرایطی که تا پایان ست سوم، ۲ بر یک از حریف خود پیش بود در نهایت ۳ بر ۲ مغلوب ملوان شد.

در این دیدار حساس که برای هر دو تیم در راه صعود از مرحله گروهی سرنوشت ساز بود، تیم افق قم در ست نخست ۲۱ بر ۲۵ نتیجه را به حریف خود واگذار کرد اما در ست دوم مقتدرانه عمل کرد و توانست ۲۵ بر ۱۱ ملوان را که عملکردی ضعیف در این ست داشت شکست دهد.

در ست سوم با وجود تلاش بی وقفه میهمان، باز هم افق قم پیروز میدان بود و در یک رقابت نزدیک ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد اما ملوان با برد ۲۵ بر ۲۱ در ست چهارم کار را به تساوی کشاند تا تعیین تیم پیروز به ست پنجم و پایانی کشیده شود.

در این ست در حالی که تمرکز دو تیم تعیین کننده بود ملوان توانست ۱۵ بر ۱۱ افق را شکست دهد و با برتری ۳ بر ۲ صاحب ۲ امتیاز از این بازی شود و یک امتیاز نیز به تیم افق قم تعلق گرفت. با پیروزی ملوان در قم، اکنون این تیم شانس اول صعود به همراه شهدای رامسر به مرحله دوم است و کار صعود افق قم به اما و اگر کشیده شده است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار