رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد با سرعت حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۷۰۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷ 06 January 2019

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش باران در ارتفاعات بارش برف و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه و 10 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم منفی سه درجه و 14 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری، به تدریج کاهش ابر و افزایش سرعت وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان صفر درجه و 13 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 15 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با صفر درجه و منطقه جمکران با 15 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار