رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد با سرعت حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۹۹۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶ 05 January 2019

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف همراه با وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم صفر درجه و 13 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم منفی یک درجه و 13 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز یکشنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد بارش پراکنده باران، وزش باد و در ارتفاعات برف در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز یکشنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان سه درجه و 10 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی یک درجه و منطقه فدک با 9 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار