پس از حضور کارشناسان اورژانس در محل و ارزیابی اولیه و براساس شواهد عینی مشخص شد 2 تن، آقا(حدود 40 ساله) و خانم(حدود 35 ساله) در محل و قبل از رسیدن اورژانس براثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست دادند.
کد خبر: ۶۹۸۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴ 03 January 2019

به گزارش تابناک قم، سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: 2 تن براثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در بخش کهک این استان مسموم شدند و جان خود را از دست دادند.

مهدی فراهانی افزود: امشب و از طریق تماس مردم با اورژانس 115 گزارشی مبنی برمسمومیت احتمالی 2 تن در یکی ازروستاهای مربوط به بخش کهک اعلام شد.

وی ادامه داد: به محض وصول نشانی، آمبولانس و کارکنان اورژانس 115 به روستای مذکور اعزام شدند که پس از حضور کارشناسان اورژانس در محل و ارزیابی اولیه و براساس شواهد عینی مشخص شد 2 تن، آقا(حدود 40 ساله) و خانم(حدود 35 ساله) در محل و قبل از رسیدن اورژانس براثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: به دلیل فاصله بین فوت و تماس با اورژانس 115، متاسفانه تلاش ها و اقدام های احیای کارشناسان اورژانس نیز بر روی افراد بی نتیجه بود.

فراهانی گفت: در محل فوت این 2 تن نشانه هایی از عدم رعایت اصول ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی(بخاری) به چشم می خورد که به ظاهر، همین موضوع می تواند دلیل برمسمومیت با گاز کشنده مونواکسید کربن باشد.

کهک یکی از بخش های پنجگانه استان قم بوده که تا مرکز شهر قم حدود 35 کیلومتر فاصله دارد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار