معاون وظیفه عمومی فرمانده انتظامی استان قم خبر داد
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از فراخوان اعزام مشمولان در آبان ماه سال جاری در استان خبر داد.
کد خبر: ۶۷۷۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳ 09 November 2018

به گزارش تابناک قم، ولی ترابی اظهار کرد: تمام مشمولان غایب و غیرغایب دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم،دیپلم وزیر دیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 آبان ماه 1397 هستند باید راس ساعت 7 صبح روز شنبه در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس قم، حدفاصل عوارضی قم-کاشان و عوارضی قم تهران، معاونت وظیفه عمومی این فرماندهی حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) صادر می‌شود، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه کنند.

ترابی ادامه داد: مشمولانی که اعزام آنان به صورت حضوری و مراجعه مستقیم به آدرس مشخص شده مرکز آموزش، در برگه محل مراجعه خود است باید برابر تاریخ و ساعت اعلامی در مراکزآموزش حاضر شوند.

وی اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم بیان کرد: تمام مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار