در سالروز شهادت امام رضا(ع)
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: به مناسبت شهادت امام رضا(ع) دسته عزای خادمان حرم مطهر از مسجد امام حسن عسگری(ع) به سمت حرم مطهر روز پنجشنبه همزمان با صبح شهادت از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه به حرکت درمی‌آید.
کد خبر: ۶۷۷۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۲ 07 November 2018

به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین جواد بهشتی پور با اشاره به فعالیت‌ها و برنامه‌های حرم مطهر در ایام 28 و 30 صفر اظهار داشت: حرم مطهر برنامه‌های معنوی و ویژه‌ای را برای ایام سوگواری دهه پایانی ماه صفر در نظر گرفته است.

وی با بیان برنامه‌های حرم مطهر در روزهای پایانی هفته جاری به مناسبت ایام سوگواری دهه سوم ماه صفر افزود: هرروز یک ساعت قبل از نماز ظهر مراسم سخنرانی در شبستان امام خمینی(ره) توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرحزاد انجام می‌شود، همچنین روز جمعه نیز محفل انس با قرآن کریم با حضور اقشار مختلف مردم در حرم مطهر برگزار خواهد شد.

  

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در طول ایام هفته مراسم ادعیه و زیارت در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، برگزاری نیایش صبحگاهی، دعای توسل، دعای کمیل، زیارت عاشورا، زیارت جامعه کبیره، دعای ندبه و زیارت آل یاسین به‌صورت روزانه در طول روزهای مختلف هفته در حرم مطهر برگزار خواهد شد.

بهشتی پور برنامه‌های حرم مطهر برای روزهای پایانی ماه صفر را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: مراسم ویژه حرم مطهر برای روزهای پایانی ماه صفر با سخنرانی حج الاسلام و المسلمین فرحزاد، اویسی و میر شفیعی یک ساعت قبل از اذان ظهر در حرم مطهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دسته عزای خادمان حرم مطهر به مناسبت شهادت امام رضا(ع) بیان کرد: به مناسبت شهادت امام رضا(ع) دسته عزای خادمان حرم مطهر از مسجد امام حسن عسگری(ع) به سمت حرم مطهر روز پنجشنبه همزمان با صبح شهادت از ساعت 9 و 30 دقیقه به حرکت درمی‌آید.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) ابراز کرد: برگزاری نمایشگاه واقعه‌نگاری، تور حرم شناسایی و شخصیت شناسی حضرت معصومه(س) ویژه‌برنامه‌هایی برای بانوان و کودکان و نوجوانان برنامه‌ریزی‌شده است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار