سرمربی تیم بسکتبال مهتاب قم تاکید کرد: نماینده قم در لیگ دسته دوم بسکتبال جوانگرایی می‌کند.
کد خبر: ۶۷۶۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۴ 06 November 2018

 

به گزارش تابناک قم، سعید صفر پور اظهار داشت: تیم مهتاب قم امسال همانند سال گذشته در لیگ دسته دوم کشور شرکت می‌کند و تاکنون ۳ سه بازی تدارکاتی انجام داده است که حاصل آن ۳ پیروزی برابر تیم‌هایی از داخل و خارج استان بوده است.

وی افزود: بازیکنان تیم مهتاب قم مشخص شده‌اند اما فهرست ۱۵ نفره تیم هنوز کامل نشده و جای خالی برای تکمیل شدن بازیکنان در نظر گرفته‌ایم تا در نیم فصل بستگی به شرایط مالی تیم بازیکن غیر بومی جذب کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال مهتاب قم گفت: در حال حاضر در مرحله آماده سازی و انجام بازی‌های تدارکاتی هستیم و بازیکنان سال گذشته در حد ۹۰ درصد، حفظ شده‌اند و بازیکنان بومی بیشتری در این فصل در ترکیب مهتاب به میدان می‌روند که این، فرصتی بیشتر در اختیار بسکتبالیست‌های جوان قم قرار می‌دهد.

صفر پور بیان داشت: نکته جالب در مورد تیم مهتاب این است که بازیکنان جوان شامل متولدین سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۱ جزء بازیکنان اصلی تیم مهتاب هستند و روند جوانگرایی از فصل قبل شروع شد و این فصل تیمی باتجربه‌تر نسبت به فصل گذشته در اختیار داریم.

وی عنوان کرد: صادق سلیمی پور به عنوان مربی در تیم مهتاب قم حضور دارد و سید شهاب الدین دخیلی به عنوان آنالیزور و سید مجتبی چهل اخترانی به عنوان سرپرست دیگر اعضای کادر فنی تیم مهتاب قم در لیگ دسته دوم بسکتبال هستند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار