مريم زابلي‌زاده عنوان برترين تيرانداز قم در هفته نخست رقابت‌هاي ليگ برتر تيراندازي زنان باشگاه‌هاي كشور را به خود اختصاص داد.
کد خبر: ۶۷۵۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۷ 04 November 2018

به گزارش تابناک قم، نخستین هفته مسابقات فصل 1397 لیگ برتر تیراندازی زنان باشگاه‌های کشور به میزبانی قزوین در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران به انجام رسید و بانوان تیرانداز قم در جدال با هیأت قزوین، نخستین حضور در لیگ برتر را استارت زدند.

تیم بانوان هیأت تیراندازی قم که برای نخستین‌بار حضور در این سطح از مسابقات باشگاهی تیراندازی ایران را تجربه می‌کند متشکل از چهره‌های شاخص بومی این رشته در دو بخش تفنگ و تپانچه بادی به میدان رفت و نخستین بازی را به حریف خود تیم هیأت تیراندازی قزوین واگذار کرد.

در پایان مسابقات این هفته، تیم تفنگ هیأت تیراندازی قم با توجه به نخستین حضور خود عملکرد تقریبا مثبتی داشت و بعد از تیم‌های قدرتمند و با سابقه این دوره از مسابقات مقام چهارم رده‌بندی را به خود اختصاص داد، ضمن اینکه تیم قم در بخش تپانچه بادی مقام ششم این هفته را به دست آورد.

اما بهترین عملکرد در بخش انفرادی تفنگ بادی این مسابقات را مریم زابلی زاده از تیم هیأت تیراندازی قم داشت که توانست مقام دوم را کسب کند، در حالی که برای تیم تفنگ بادی قم مریم زابلی‌زاده، سیده‌رویا صبح‌خیز، مونا سعیدپور و مینا روحیان به میدان رفتند.

همچنین در رشته تپانچه بادی زهرا هاشمی، گلناز رشیدی، عاطفه قاسمی و زهرا حسینی اعضای تیم هیأت تیراندازی قم بودند و این تیم به سرپرستی مرضیه فراهانی به مصاف حریفان خود رفت، ضمن اینکه چهره موفق سال‌های اخیر تیراندازی قم یعنی محمود جعفرغفار هدایت این تیم را بر عهده داشت.

بانوان تیرانداز قم در حالی رقابت خود در فصل جدید مسابقات لیگ برتر تیراندازی زنان باشگاه‌های کشور را آغاز کردند که تیم مردان قم نیز در لیگ برتر ایران حضور دارد و بعد از هفته نخست لیگ برتر بانوان از این هفته وارد رقابت با حریفان خود در فصل 1397 لیگ برتر می‌شود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار